Мајка ѝ е коцкар, татко ѝ е скиентолог: 12 мрачни тајни за животот на Џенифер Лопез
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Project Manager 24-01-2020
Чувар 24-01-2020


Мајка ѝ е коцкар, татко ѝ е скиентолог: 12 мрачни тајни за животот на Џенифер Лопез

Секоја седмица на своето момче Каспер Смарт му давала по 10.000 долари за тој да не се чувствува лошо што таа секогаш вади кредитна картичка кога се некаде заедно.

majka-i-e-kockar-tatko-i-e-skientolog-mrachni-12-tajni-za-zhivotot-na-djenifer-lopez-01.jpg

Таа е прекрасна на сцената и е една од најдобрите мајки во Холивуд, но Џенифер Лопез има и мрачни моменти во животот.

Тајни од животот на Џенифер Лопез:

Ги обожава своите поранешни партнери и им дава и по повеќе шанса од една, така беше и со Бен Афлек и со Каспер Смарт.

majka-i-e-kockar-tatko-i-e-skientolog-mrachni-12-tajni-za-zhivotot-na-djenifer-lopez-02.jpg

Понекогаш заборава на манирите на маса.

majka-i-e-kockar-tatko-i-e-skientolog-mrachni-12-tajni-za-zhivotot-na-djenifer-lopez-03.jpg

Избрзува со одлуките, па без многу мислење носи одлуки за стапување во брак, за претставување на момчињата во јавност итн.

majka-i-e-kockar-tatko-i-e-skientolog-mrachni-12-tajni-za-zhivotot-na-djenifer-lopez-04.jpg

Мајката на Џенифер Лопез има проблеми со зависноста од коцкање.

majka-i-e-kockar-tatko-i-e-skientolog-mrachni-12-tajni-za-zhivotot-na-djenifer-lopez-05.jpg

Татко ѝ е скиентолог и е комплетно посветен на оваа религиска организација, од која и Том Круз е дел.

majka-i-e-kockar-tatko-i-e-skientolog-mrachni-12-tajni-za-zhivotot-na-djenifer-lopez-06.jpg

Ја запознала мрачната страна на Холивуд и во едно интервју откри дека режисер ѝ рекол да ја соблече маицата и да му ги покаже градите.

majka-i-e-kockar-tatko-i-e-skientolog-mrachni-12-tajni-za-zhivotot-na-djenifer-lopez-07.jpg

Уште 6 факти на следната страна...Би можело да ве интересира:

Мајка ѝ го застрелала татко ѝ, позирање за Плејбој: 10 тајни од детството на Шарлиз Терон Нејзината мајка не завршила на суд, а Шарлиз има проблеми со справување со бесот...
„Не чувај ништо за специјална пригода, таа пригода е ДЕНЕС“ – моќни животни лекции на кои треба да и... Американската новинарка Реџина Брет стекна неверојатна популарност, иако има нап...
Животна лекција од Лиам Нисон – Животот е краток, поминете го со вашите сакани Лиам Нисон се оженил со својата сопруга, Наташа Ричардсон во 1994-та, а до 1996-...