Мајка ѝ е коцкар, татко ѝ е скиентолог: 12 мрачни тајни за животот на Џенифер Лопез
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Мајка ѝ е коцкар, татко ѝ е скиентолог: 12 мрачни тајни за животот на Џенифер Лопез

Постојано ѝ велеле да симне килограми, ако сака да стане позната.

majka-i-e-kockar-tatko-i-e-skientolog-mrachni-12-tajni-za-zhivotot-na-djenifer-lopez-08.jpg

Секоја седмица на своето момче Каспер Смарт му давала по 10.000 долари за тој да не се чувствува лошо што таа секогаш вади кредитна картичка кога се некаде заедно.

majka-i-e-kockar-tatko-i-e-skientolog-mrachni-12-tajni-za-zhivotot-na-djenifer-lopez-09.jpg

Страдала од анксиозност за време на третиот развод.

majka-i-e-kockar-tatko-i-e-skientolog-mrachni-12-tajni-za-zhivotot-na-djenifer-lopez-10.jpg

Првиот брак ѝ траел само 10 месеци, а поранешниот сака на секој можен начин да заработи откривајќи детали од времето минато со поп дивата.

majka-i-e-kockar-tatko-i-e-skientolog-mrachni-12-tajni-za-zhivotot-na-djenifer-lopez-11.jpg

Вториот брак ѝ траел пократко од една година.

majka-i-e-kockar-tatko-i-e-skientolog-mrachni-12-tajni-za-zhivotot-na-djenifer-lopez-12.jpg

Кога имала 18 години воопшто немала дом, нејзината мајка се коцкала, а таа спиела во студиото за танцување.

majka-i-e-kockar-tatko-i-e-skientolog-mrachni-12-tajni-za-zhivotot-na-djenifer-lopez-13.jpg

Уште факти за животот на Џеј Ло!

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Инспиративни цитати за секоја нова мајка и нејзиното тело по породувањ... Без оглед како и да се породила, телото на мајката во најголем број случаи веќе ...
Имал брак од 4 месеци, секаде ја носи мајка си: 18 факти за Бредли Куп... Кога беше прогласен за најсекси маж на светот изјави дека навистина му се допаѓа...
Чуден однос со Мајкл Џексон, дрога: 10 мрачни факти за животот на Меко... Татко му го злоупотребувал психички и физички, чувствувал огромен притисок како ...