Џеј Ло како каубојка се бакнува со Бен преку маска – Моќни парови кои издоминираа на Мет Гала 2021 (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
продавач 17-09-2021


Џеј Ло како каубојка се бакнува со Бен преку маска – Моќни парови кои издоминираа на Мет Гала 2021 (фото)

Ријана и новиот дечко се појавија како замотани во јоргани, Џеј Ло и Бен се како локални шерифи во град на модата, а Џастин Бибер во ѕвонарки покрај прекрасната Хејли – парови кои доминираа на црвениот тепих на Мет Гала 2021.

j-lo-kako-kaubojka-se-baknuva-so-ben-preku-maska-mokjni-parovi-koi-izdominiraa-na-met-gala-2021-foto-01.jpg

Минатата година Мет галата беше откажана заради пандемијата, но оваа година листата на гости беше преполна со славни личности кои го оставија својот моден печат на црвениот тепих, под темата „Во Америка: Лексикон за мода“.

Некои ѕвезди за првпат прошетаа на црвен тепих со новите партнери, а други, беа придружени од своите долгогодишни животни сопатници.

Бакнежи преку маски, ексцентрични и модно усогласени комбинации, заљубени погледи – како славните парови издоминираа на црвениот тепих на Мет Гала 2021?

Парови кои не останаа незабележани на црвениот тепих:

Џенифер Лопез и Бен Афлек

j-lo-kako-kaubojka-se-baknuva-so-ben-preku-maska-mokjni-parovi-koi-izdominiraa-na-met-gala-2021-foto-03.jpg

j-lo-kako-kaubojka-se-baknuva-so-ben-preku-maska-mokjni-parovi-koi-izdominiraa-na-met-gala-2021-foto-04.jpg

j-lo-kako-kaubojka-se-baknuva-so-ben-preku-maska-mokjni-parovi-koi-izdominiraa-na-met-gala-2021-foto-05.jpg

Ријана и Ејсап Роки

j-lo-kako-kaubojka-se-baknuva-so-ben-preku-maska-mokjni-parovi-koi-izdominiraa-na-met-gala-2021-foto-06.jpg

j-lo-kako-kaubojka-se-baknuva-so-ben-preku-maska-mokjni-parovi-koi-izdominiraa-na-met-gala-2021-foto-07.jpg

j-lo-kako-kaubojka-se-baknuva-so-ben-preku-maska-mokjni-parovi-koi-izdominiraa-na-met-gala-2021-foto-08.jpg

Џастин и Хејли Бибер

j-lo-kako-kaubojka-se-baknuva-so-ben-preku-maska-mokjni-parovi-koi-izdominiraa-na-met-gala-2021-foto-10.jpg

j-lo-kako-kaubojka-se-baknuva-so-ben-preku-maska-mokjni-parovi-koi-izdominiraa-na-met-gala-2021-foto-09.jpg

Шон Мендез и Камила Кабејо

j-lo-kako-kaubojka-se-baknuva-so-ben-preku-maska-mokjni-parovi-koi-izdominiraa-na-met-gala-2021-foto-12.jpg

j-lo-kako-kaubojka-se-baknuva-so-ben-preku-maska-mokjni-parovi-koi-izdominiraa-na-met-gala-2021-foto-11.jpg

Рита Ора и Таика Ваитити

j-lo-kako-kaubojka-se-baknuva-so-ben-preku-maska-mokjni-parovi-koi-izdominiraa-na-met-gala-2021-foto-13.jpg

j-lo-kako-kaubojka-se-baknuva-so-ben-preku-maska-mokjni-parovi-koi-izdominiraa-na-met-gala-2021-foto-14.jpg

Уште 5 парови на следната страна...Би можело да ве интересира:

Џеј Зи откри зошто сè уште не зборува со Канје Вест Се чини дека раперот Џеј Зи со издавањето на новиот албум реши да се отвори за п...
Синот на Анџелина Џоли сведочи против Бред Пит и сака да го отстрани презимето од татко му Бракоразводната постапка трае веќе 5 години, а сега и 19-годишниот Медокс излезе...
Каква девојка си фати Брајан Остин Грин, откако Меган Фокс го остави за Машин Ган Кели? (фото) И додека Меган Фокс ужива во скандалозните појавувања со новото момче, Брајан Ос...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg