Славни мажи кои секогаш одбираат ист тип на девојки


Славни мажи кои секогаш одбираат ист тип на девојки

Сите имаме физички стандарди врз база на кои си ги бираме партнерите. И додека некои преферираат светли очи и светла коса – други го сакаат спротивното.

slavni-mazi-koi-sekogas-odbiraat-ist-tip-na-devojki-001.jpg

Сепак, има луѓе кои си ги бираат партнерите толку слични, што се како одреден шаблон.

Баш како овие славни мажи:

Иан Сомерхалдер

slavni-mazi-koi-sekogas-odbiraat-ist-tip-na-devojki-01.jpg

Рајан Рејнолдс

slavni-mazi-koi-sekogas-odbiraat-ist-tip-na-devojki-02.jpg

Мерлин Менсон

slavni-mazi-koi-sekogas-odbiraat-ist-tip-na-devojki-03.jpg

Леонардо ДиКаприо

slavni-mazi-koi-sekogas-odbiraat-ist-tip-na-devojki-04.jpg

Зак Ефрон

slavni-mazi-koi-sekogas-odbiraat-ist-tip-na-devojki-05.jpg

Канје Вест

slavni-mazi-koi-sekogas-odbiraat-ist-tip-na-devojki-06.jpg

Џастин Тимберлејк

slavni-mazi-koi-sekogas-odbiraat-ist-tip-na-devojki-07.jpg

Адам Броди

slavni-mazi-koi-sekogas-odbiraat-ist-tip-na-devojki-08.jpg

Роберт Патинсон

slavni-mazi-koi-sekogas-odbiraat-ist-tip-na-devojki-09.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кои машки ѕвезди се меѓу највисоките во Холивуд? Ви откриваме кои се десетте машки ѕвезди на филмот, чија висина им е дополнителе...
Славни дами кои не јадат месо Вегетаријанството стана многу популарен начин на живот во последно време и се чи...
Славни мажи кои имале афери со дадилки Тешко е да се остане верен во Холивуд, тоа веќе на сите ни е добро познато. Секо...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg