Бившиот сопруг повторно е крај неа, среде гласини за The Weeknd - со кого е во врска Анџелина Џоли? (фото)


Бившиот сопруг повторно е крај неа, среде гласини за The Weeknd - со кого е во врска Анџелина Џоли? (фото)

Среде гласини за врска со 31-годишниот музичар The Weeknd, Анџелина Џоли повторно фотографирана со поранешниот сопруг Џони Ли Милер, од чиј апартман беше уловена како излегува пред извесен период.

bivshiot-soprug-povtorno-e-vo-igra-srede-glasini-za-the-weeknd-so-kogo-e-vo-vrska-andjelina-djoli-foto-01.jpg

Анџелина Џоли повторно беше забележана со поранешниот сопруг Џони Ли Милер. Поранешниот пар беше фотографиран по вечера во Калифорнија.

46-годишната Џоли која уште води бракоразводна битка со Бред Пит изгледа најголема утеха пронајде во Џони Ли Милер (48), затоа што ова не е првпат да биде видена со него.

bivshiot-soprug-povtorno-e-vo-igra-srede-glasini-za-the-weeknd-so-kogo-e-vo-vrska-andjelina-djoli-foto-02.jpg

bivshiot-soprug-povtorno-e-vo-igra-srede-glasini-za-the-weeknd-so-kogo-e-vo-vrska-andjelina-djoli-foto-07.jpg

Пред извесен период таа беше уловена како излегува од неговиот апартман во Њујорк.

Сето ова се случува среде гласините за наводната врска помеѓу Анџелина и 31-годишниот музичар The Weeknd.

bivshiot-soprug-povtorno-e-vo-igra-srede-glasini-za-the-weeknd-so-kogo-e-vo-vrska-andjelina-djoli-foto-09.jpg

bivshiot-soprug-povtorno-e-vo-igra-srede-glasini-za-the-weeknd-so-kogo-e-vo-vrska-andjelina-djoli-foto-08.jpg

Џоли неколку години беше во брак со Џони Ли Милер во 90-тите и нивните средби во последено време разгоруваат разни гласини.

Инаку Џоли и Милер се запознаа на сетот на Hackers и набрзо потоа почнаа врска. Стапија во брак во 1996-та година, и тоа потпишувајќи се со крв. Според Џоли, потписот со крв имал многу поголемо значење отколку „обичен“ потпис на хартија.

Три години подоцна тие се разделија, но останаа во добар однос.

Фотки од Џоли со поранешниот:

bivshiot-soprug-povtorno-e-vo-igra-srede-glasini-za-the-weeknd-so-kogo-e-vo-vrska-andjelina-djoli-foto-10.jpg

bivshiot-soprug-povtorno-e-vo-igra-srede-glasini-za-the-weeknd-so-kogo-e-vo-vrska-andjelina-djoli-foto-11.jpg

bivshiot-soprug-povtorno-e-vo-igra-srede-glasini-za-the-weeknd-so-kogo-e-vo-vrska-andjelina-djoli-foto-12.jpg

Прочитајте и Кој бивши сопруг ја теши Анџелина Џоли, по загубената судска битка со Бред Пит?

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Синот на Анџелина Џоли сведочи против Бред Пит и сака да го отстрани презимето од татко му Бракоразводната постапка трае веќе 5 години, а сега и 19-годишниот Медокс излезе...
Анџелина Џоли позира во неглиже и бањарка на балкон во Париз Облечена во неглиже и бањарка, Анџелина Џоли е префинета дама на балкон во Париз...
Зошто Анџелина Џоли му го прави хорор тежок разводот на Бред Пит? „Иако Џоли го прави хорор овој процес за него, тоа нема да го убеди да ѝ се врат...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg