Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022


Џеј Ло, Роберт Патинсон: Како ќе изгледаа ѕвездите ако имаа поинаква форма на нос?

Како би изгледале славните личности ако имаа поинаква форма на нос? Тие се заводливи секако, едноставно не сме навикнати да ги гледаме во вакво издание.

djej-lo-robert-patinson-kako-kje-izgledaa-dzvezdite-ako-imaa-poinakva-forma-na-nos-01.jpg

Идеални луѓе не постојат, некој има асиметрично лице, друг тенки усни, а некој нестандарден облик на нос.

Сепак, токму во уникатноста се крие привлечноста.

Но, без разлика што секој нос дава уникатен печат на лицето, како би изгледале славните личности ако имале поинаков облик на нос?

Жерар Депардје

djej-lo-robert-patinson-kako-kje-izgledaa-dzvezdite-ako-imaa-poinakva-forma-na-nos-02.jpg

Ен Хатавеј

djej-lo-robert-patinson-kako-kje-izgledaa-dzvezdite-ako-imaa-poinakva-forma-na-nos-03.jpg

Марија Валверде

djej-lo-robert-patinson-kako-kje-izgledaa-dzvezdite-ako-imaa-poinakva-forma-na-nos-04.jpg

Гвинет Палтроу

djej-lo-robert-patinson-kako-kje-izgledaa-dzvezdite-ako-imaa-poinakva-forma-na-nos-05.jpg

Софија Копола

djej-lo-robert-patinson-kako-kje-izgledaa-dzvezdite-ako-imaa-poinakva-forma-na-nos-06.jpg

Ана Кендрик

djej-lo-robert-patinson-kako-kje-izgledaa-dzvezdite-ako-imaa-poinakva-forma-na-nos-07.jpg

Софија Лорен

djej-lo-robert-patinson-kako-kje-izgledaa-dzvezdite-ako-imaa-poinakva-forma-na-nos-08.jpg

Уште 7 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Џеј Ло (52) се омажи со Бен Афлек, 20 години откако ја запроси за првпат Џенифер Лопез и Бен Афлек стапија во брак во Лас Вегас, 3 години откако актерот ...
Џеј Ло (52) со фустан што само дива како неа може да го износи (фото) Со огромни транспарентни делови, дури и во пределот на градите и задникот, ова е...
И на ѕвездите не им е лесно: Кети Пери и Орландо Блум се кријат од папараци на аеродром (фото) На парот очигледно му е преку глава од константното следење на секој нивен чекор...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg