Агломер од 425 долари, цевка од 250 долари - Колекција на Tiffany & Co. со безобразно скапи цени
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Агломер од 425 долари, цевка од 250 долари - Колекција на Tiffany & Co. со безобразно скапи цени

Како брендот Tiffany & Co. ја опишува својата последна колекција на производи и додатоци наменети за домот?

aglomer-od-425-dolari-cevka-od-250-dolari-kolekcija-na-tiffany-co-so-bezobrazno-skapi-ceni-001.jpg

„Извонредни секојдневни предмети“ е изразот кој го опишува клопчето волница во вредност од 9.000 долари или сетот чаши од коскен порцелан кои навидум изгледаат како обични хартиени чашки со нивното лого.

Навистина не би знаеле кој има потреба од сребрена конзерва за кафе чија вредност изнесува 1.500 долари, но сигурно ќе се најдат купувачи за овие 10 безобразни скапи предмети од брендотTiffany & Co.

Погледнете ја последната линија производи на познатиот бренд за накит и обидете се да не превртите неколку пати со очите, со оглед на цените:

Конзерва за кафе, $1.500 долари

Tifani-lansirase-kolekcija-so-bezobrazno-skapi-ceni (7).jpg

Цевка за сок, $250 долари

Tifani-lansirase-kolekcija-so-bezobrazno-skapi-ceni (5).jpg

Сет за пинг-понг, $650 долари

Tifani-lansirase-kolekcija-so-bezobrazno-skapi-ceni (4).jpg

Табла за икс-нула, $1.000 долари

Tifani-lansirase-kolekcija-so-bezobrazno-skapi-ceni (6).jpg

Чаши од коскен порцелан, $95 долари

Tifani-lansirase-kolekcija-so-bezobrazno-skapi-ceni (1).jpg

Уште 5 производи на следната страна...Би можело да ве интересира:

10 корисни работи кои може да ги купите од Aliexpress за помалку од 1 ... Онлајн купувањето во одредени случаи може да биде апсолутен погодок, посебно ког...
Кул дизајни кои ќе го доведат концептот за комфор во домот на ново нив... Дизајнерите не застануваат со нивниот креативен ум и постојано измислуваат дизај...
15 работи кои ќе ви го олеснат животот за помалку од 20 долари Постојат толку многу модерни дизајни и изуми кои може да ги решат вашите секојдн...