Најлошите работи што ги дочекале луѓето во хотелските соби ширум светот


Најлошите работи што ги дочекале луѓето во хотелските соби ширум светот

„Во хотел во Русија до тоалетот за лица со посебни потреби треба да стигнете преку две скали.“

najloshite-raboti-shto-gi-dochekale-lugjeto-vo-hotelskite-sobi-shirum-svetot-01.jpg

Одморот на повеќето од нас ни е омилениот дел од годината, но, за жал, понекогаш се случува да нѐ пречекаат непријатни изненадувања во хотелите каде одиме.

Луѓе на Reddit споделуваат какви непријатни изненадувања ги дочекале во хотелските соби:

„Изгледа одговорните во нашиот хотел идејата за мини фрижидер ја сфатиле многу буквално. Собира една банана...“

najloshite-raboti-shto-gi-dochekale-lugjeto-vo-hotelskite-sobi-shirum-svetot-02.jpg

„Намерно го избрав овој хотел поради убавите тераси, но ете ја заклучиле вратата од терасата поради моја безбедност.“

najloshite-raboti-shto-gi-dochekale-lugjeto-vo-hotelskite-sobi-shirum-svetot-03.jpg

„Тоалетната шолја во мојот хотел има несоодветен капак, лошо изгледа и е непријатна за користење.“

najloshite-raboti-shto-gi-dochekale-lugjeto-vo-hotelskite-sobi-shirum-svetot-04.jpg

„Ова ме дочека во хотел во Полска, немаше место каде да ги ставам нозете кога ќе седнам на шолјата.“

najloshite-raboti-shto-gi-dochekale-lugjeto-vo-hotelskite-sobi-shirum-svetot-05.jpg

„Убаво што оставиле порака, но малку е нечитлива.“

najloshite-raboti-shto-gi-dochekale-lugjeto-vo-hotelskite-sobi-shirum-svetot-06.jpg

„Секоја соба има прозорец... Да, но еве мојот каков ‘поглед’ нуди.“

najloshite-raboti-shto-gi-dochekale-lugjeto-vo-hotelskite-sobi-shirum-svetot-07.jpg

„Погледот од креветот во нашата соба преку каминот е директно на тоалетната шолја.“

najloshite-raboti-shto-gi-dochekale-lugjeto-vo-hotelskite-sobi-shirum-svetot-08.jpg

Уште 6 хотелски соби на следната страна...Би можело да ве интересира:

10 работи кои тату артистите би сакале да престанете да ги правите Професионалните тату артисти откриваат дека клиентите упорно прават работи што г...
Работи кои ги има само Јапонија, а се потребни на целиот свет На остатокот од светот му се потребни многу работи какви што ги има само во Јапо...
Пред vs. потоа: 16 неверојатни трансформации на стари работи во домот Со малку љубов и труд можете на старите работи да им дадете нов живот, без разли...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg