Најлошите работи што ги дочекале луѓето во хотелските соби ширум светот - Results from #1


Најлошите работи што ги дочекале луѓето во хотелските соби ширум светот

„Поракава ме навредува.“

najloshite-raboti-shto-gi-dochekale-lugjeto-vo-hotelskite-sobi-shirum-svetot-09.jpg

„Не очекував вакви саксии во модерен хотел.“

najloshite-raboti-shto-gi-dochekale-lugjeto-vo-hotelskite-sobi-shirum-svetot-10.jpg

„Во хотел во Русија до тоалетот за лица со посебни потреби треба да стигнете преку две скали.“

najloshite-raboti-shto-gi-dochekale-lugjeto-vo-hotelskite-sobi-shirum-svetot-11.jpg

„Да, во случај на пожар тивко и внимателно ќе ја затвориме вратата за да не ги разбудиме гостите што спијат за време на пожарот.“

najloshite-raboti-shto-gi-dochekale-lugjeto-vo-hotelskite-sobi-shirum-svetot-12.jpg

„Ова уметничко дело ми изгледа како нечија коса на ѕидот.“

najloshite-raboti-shto-gi-dochekale-lugjeto-vo-hotelskite-sobi-shirum-svetot-13.jpg

„Ми ветија дека ќе имам тераса, дали се сериозни?“

najloshite-raboti-shto-gi-dochekale-lugjeto-vo-hotelskite-sobi-shirum-svetot-14.jpg

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

10 работи кои тату артистите би сакале да престанете да ги правите Професионалните тату артисти откриваат дека клиентите упорно прават работи што г...
Работи кои ги има само Јапонија, а се потребни на целиот свет На остатокот од светот му се потребни многу работи какви што ги има само во Јапо...
Пред vs. потоа: 16 неверојатни трансформации на стари работи во домот Со малку љубов и труд можете на старите работи да им дадете нов живот, без разли...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg