Прва фотка од синчето на Криси Тајген и Џон Леџенд
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 13-06-2019
Продавач 13-06-2019


Прва фотка од синчето на Криси Тајген и Џон Леџенд

prva-fotka-od-sincheto-na-krisi-tajgen-i-djon-ledjend-01.jpg

Кристи Тајген и Џон Леџенд по вторпат станаа родители на синчето кое се роди на 17-ти мај, а гордата мајка веднаш ја сподели веста на Твитер.

По неколку дена, таа конечно ја објави првата фотка од второто дете и откри дека се вика Мајлс Теодор Стивенс.

Криси напиша дека нивниот дом е преполн со љубов и им се заблагодари на сите за убавите желби.

Би можело да ве интересира:

„Не е лесно да се биде сладок“ - Криси Тајген сподели фотка од детство... Криси Тајген е кралица на социјалните мрежи, како што многумина ја нарекуваат, и...
Прва фотка од ќеркичката на Луисана Лопилато и Мајкл Бубле Луисана Лопилато и Мајкл Бубле станаа родители по третпат, а среќната вест пејач...
Што ќе ви послужи Меган Маркл ако отидете на чај во Кензингтонската па... Од вчера по социјалните мрежи се шири фотка со храна и чај, со тврдење дека токм...