Криси Тајген го роди второто дете


Криси Тајген го роди второто дете

Криси Тајген и Џон Леџенд го добија своето второ дете, момче, пред само неколку часа.

krisi-tajgen-go-rodi-vtoroto-dete-001.jpg

32-годишната Криси ги сподели вестите на Твитер, со една едноставна реченица:

Леџенд и Тајген, кои се родители на 2-годишната Луна, во ноември минатата година објавија дека очекуваат принова, а во јануари споделија со светот дека очекуваат момче.

Криси вчера беше уловена од папараците во Лос Анџелес, облечена во бело фустанче и покриена со тексас кошула.

krisi-tajgen-go-rodi-vtoroto-dete-1.jpg

krisi-tajgen-go-rodi-vtoroto-dete-2.jpg

krisi-tajgen-go-rodi-vtoroto-dete-3.jpg

krisi-tajgen-go-rodi-vtoroto-dete-4.jpg

Само неколку часа подоцна на свет го донесе синчето, за кое уште нема споделено детали.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Криси Тајген во храбро монокини на одмор со Џон Леџенд на Корзика Криси Тајген и Џон Леџенд се едни од најсилните познати парови, а нивниот брак и...
Ирина Шајк со Бредли Купер и неговата мини копија, ќеркичката Леа, на ... Бредли Купер и Ирина Шајк се пример за среќно, славно семејство кое навистина зн...
„Сам ќе бидам посреќен“ - Џон Леџенд неуспешно пробал да ѝ раскине на ... Џон Леџенд и Криси Тајген се често пример за среќен и заљубен пар за чиј однос м...