Ким Џонг Ун си донесе свој тоалет за средбата со Доналд Трамп (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Ким Џонг Ун си донесе свој тоалет за средбата со Доналд Трамп (фото)

kim-dzong-un-si-donese-svoj-privaten-tolaet-za-sredbata-so-donald-tramp-foto-001.jpg

Ким Џонг Ун пристигна во Сингапур на историскиот самит со Доналд Трамп. Покрај огромното обезбедување, севернокорејскиот лидер со себе си донесе и приватен тоалет.

Инаку, познато е дека Ким не сака кој било да може да врши испитувања по неговото одење во тоалет, затоа што така би можеле да дознаат многу информации за неговото здравје. Секогаш носи приватен тоалет со себе, а има вградено тоалет дури и во еден од неговите Мерцедеси.

kim-dzong-un-si-donese-svoj-privaten-tolaet-za-sredbata-so-donald-tramp-foto-01.jpg

Прочитајте кои му се другите чудни навики на Ким Џонг Ун при патување!

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ким Кардашијан има 6 прсти на ногата во нова реклама за парфеми (фото) Кардашијан-Џенер сестрите имаат богата историја со Photoshop грешки, а во новата...
Некој генијалец направил четки за чистење тоалет во облик на Доналд Тр... Доналд Трамп од денес може да ви го исчисти тоалетот – буквално... Доналд Тра...
Водич за почетници: Како повеќе да се грижите за себе оваа пролет? Има конкретни, едноставни начини на кои можете да го нахраните задоволството за ...