„Ладните“ Кејт Мидлтон и Вилијам конечно покажаа емоции во јавност (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


„Ладните“ Кејт Мидлтон и Вилијам конечно покажаа емоции во јавност (фото)

rezerviranite-kejt-i-vilijam-konechno-pokazhaa-emocii-vo-javnost-foto-01.jpg

Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон се познати по строгото држење до правилата и не изразување на многу емоции во јавност, за разлика од принцот Хари и Меган Маркл.

rezerviranite-kejt-i-vilijam-konechno-pokazhaa-emocii-vo-javnost-foto-04.jpg

Но, резервираниот пар, кој е во брак речиси 8 години, беше фотографиран како се држи за раце кога одеше кон хеликоптер за завршување на една од кралските должности.

rezerviranite-kejt-i-vilijam-konechno-pokazhaa-emocii-vo-javnost-foto-02.jpg

rezerviranite-kejt-i-vilijam-konechno-pokazhaa-emocii-vo-javnost-foto-03.jpg

rezerviranite-kejt-i-vilijam-konechno-pokazhaa-emocii-vo-javnost-foto-05.jpg

Прочитајте и Има вештачка насмевка, секогаш носи хулахопки: Интересни факти за Кејт Мидлтон!

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Хирург сервира фото доказ дека Кејт Мидлтон има правено естетски зафат... Со една објава хирургот Мунир Сомји ја збуни јавноста и ја изреволтира Кензингто...
Фото доказ дека ракописот на Меган Маркл е нереално совршен Меган Маркл се истакна во многу кралски активности, а за време на некои од нив ф...
Фотката со која принцот Хари ѝ го честиташе роденденот на Меган Маркл Меган Маркл денес наполни 38 години, а на официјалниот Инстаграм профил, принцот...