Каква мајка – таква ќерка: Ким и Норт во аутфити со змиски принт на црковна служба (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 28-05-2020


Каква мајка – таква ќерка: Ким и Норт во аутфити со змиски принт на црковна служба (фото)

5-годишната Норт Вест сака да ги следи стапките на нејзината мајка, па често може да ги забележиме во слични аутфити.

kakva-majka-takva-kjerka-kim-i-nort-vo-autfiti-so-zmiski-print-na-crkovna-sluzhba-foto-01.jpg

Пред 1 недела Норт го сврте вниманието кон неа на концертот на Канје, облечена во црн фустан и со црн кармин.

kakva-majka-takva-kjerka-kim-i-nort-vo-autfiti-so-zmiski-print-na-crkovna-sluzhba-foto-002.jpg

Сега, на неделната црковна служба, во чија организација учествувал и Канје, мајката и ќерката се дотераа во аутфити со змиски принт и гордо парадираа и се забавуваа на музичкиот настап. 

kakva-majka-takva-kjerka-kim-i-nort-vo-autfiti-so-zmiski-print-na-crkovna-sluzhba-foto-04.jpg

kakva-majka-takva-kjerka-kim-i-nort-vo-autfiti-so-zmiski-print-na-crkovna-sluzhba-foto-03.jpg

kakva-majka-takva-kjerka-kim-i-nort-vo-autfiti-so-zmiski-print-na-crkovna-sluzhba-foto-05.jpg

kakva-majka-takva-kjerka-kim-i-nort-vo-autfiti-so-zmiski-print-na-crkovna-sluzhba-foto-06.jpg

kakva-majka-takva-kjerka-kim-i-nort-vo-autfiti-so-zmiski-print-na-crkovna-sluzhba-foto-07.jpg

Би можело да ве интересира:

Не е лесно да се биде мајка... (фото) „Само седи дома со детето и после се жали уморна била. Е како така кога не оди н...
Прва фотка од Чикаго Вест, ќерката на Ким и Канје По речиси месец и половина од раѓањето на Чикаго Вест, мајката Ким Кардашијан се...
Бебето спие мирно - до мигот кога мајката ги затвора очите (фото) Работите со правосмукалката, па ви ѕвони телефонот, па трубат автомобилите од ул...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава