Адел е непрепознатлива со 19 kg помалку – папарацо фотки од одморот на Кариби


Адел е непрепознатлива со 19 kg помалку – папарацо фотки од одморот на Кариби

Викендов Адел ужива на Кариби заедно со Хари Стајлс, а на плажа таа ја покажа нејзината нова фигура, со минус 19 килограми.

adel-e-neprepoznatliva-so-19-kg-pomalku-paparaco-fotki-od-odmorot-na-karibi-01.jpg

31-годишната пејачка со широка насмевка и коктел во рака уживаше на плажа на Кариби, облечена во лежерен, шарен фустан.

Викендов папараците успеале да уловат неколку фотки од Адел на плажа, која изгледа речиси непрепознатливо, но сепак прекрасно со 19 килограми помалку:

adel-e-neprepoznatliva-so-19-kg-pomalku-paparaco-fotki-od-odmorot-na-karibi-03.jpg

adel-e-neprepoznatliva-so-19-kg-pomalku-paparaco-fotki-od-odmorot-na-karibi-02.jpg

adel-e-neprepoznatliva-so-19-kg-pomalku-paparaco-fotki-od-odmorot-na-karibi-04.jpg

adel-e-neprepoznatliva-so-19-kg-pomalku-paparaco-fotki-od-odmorot-na-karibi-05.jpg

adel-e-neprepoznatliva-so-19-kg-pomalku-paparaco-fotki-od-odmorot-na-karibi-06.jpg

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

И да е гола, таа НЕ си го „бара“! Кога некоја девојка или жена е силувана, вината апсолутно НИКОГАШ не смее да се ...
Ќе бевме среќни ако фолиите за пушачи во кафулињата беа вакви кај нас (фото) Најголемиот зимски проблем изминативе неколку години - како да седите надвор, а ...
Папарацо фотки: Лејди Гага и Бредли Купер не можат да се одвојат, Ирина Шајк седи сама по Оскарите Лејди Гага и Бредли Купер имаа сензационален настап на „Shallow“ на Оскарите 201...

Најчитани неделава