Луѓе на кои никогаш повеќе нема да им падне на памет да купат нешто онлајн (фото)


Луѓе на кои никогаш повеќе нема да им падне на памет да купат нешто онлајн (фото)

Според досегашното искуство, покрај тоа што технологијата оди напред и онлајн купувањето е многу развиено, сепак уште има исклучоци.

lugje-na-koi-nikogash-povekje-nema-da-im-padne-napamet-da-kupat-neshto-onlajn-foto-01.jpg

Многу често се случува луѓето да си нарачаат нешто што на слика изгледа совршено, а кога ќе им го достават, остануваат збунети и не знаат што се случува.

Од целосно промашени фустани и страшни играчки, предмети со помала големина и згрешени натписи - онлајн шопингот знае добро да „изненади“ одвреме-навреме.

Погледнете како изгледа разочарувањето кога ќе стигне онлајн нарачката:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

15 луѓе кои имаат полош ден од вашиот (фото) Веројатно е малку злобно, но кога мислите дека денот ви тргнал на лошо, секогаш ...
10 луѓе кои сигурно имаат полош ден од вашиот (фото) Сите понекогаш имаме лоши денови кога се соочуваме со работи за кои помислуваме ...
Фото докази дека некои работи се можни само во Русија Шетање гуска на врвца, празни клупи, баби што не ги држи место – ситуации кои мо...

Најчитани неделава