10 луѓе кои сигурно имаат полош ден од вашиот (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


10 луѓе кои сигурно имаат полош ден од вашиот (фото)

Овој возач кој за малку ќе тргнел по смртоносен „скратен пат“

10-lugje-koi-sigurno-imaat-polosh-den-od-vashiot-foto-07.jpg

Сопственикот на ова Porsche чие куче покажало непослушност...

10-lugje-koi-sigurno-imaat-polosh-den-od-vashiot-foto-08.jpg

Овој возач кој заборавил дека велосипедот му виси на кровот од гаражата...

10-lugje-koi-sigurno-imaat-polosh-den-od-vashiot-foto-09.jpg

Овој човек кој е на пат кон работа

10-lugje-koi-sigurno-imaat-polosh-den-od-vashiot-foto-10.jpg

И оваа девојка која 13 дена го барала iPad-от кој умешно се крие во седиштето на автомобилот

10-lugje-koi-sigurno-imaat-polosh-den-od-vashiot-foto-11.png

М. М. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Луѓе кои живеат по свои правила без да се грижат за туѓото мислење (фо... Некои луѓе едноставно се родени за да ги прекршуваат правилата и не се одредени ...
6 мрачни шеги кои не се за луѓе со слабо срце Дали понекогаш се шегувате на чувствителни теми и луѓето ви велат „Како може тоа...
12 фото докази дека некои луѓе едноставно немаат среќа Кога ќе се разбудите, никогаш не знаете што ве чека во текот на денот, но се над...