11 фото докази дека некои луѓе заслужено го имаат прекарот „баксуз“
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Account Manager 28-02-2020
Менаџер 28-02-2020


11 фото докази дека некои луѓе заслужено го имаат прекарот „баксуз“

„Кога брат ти ќе помисли дека фрлањето iPad низ соба е добра идеја.“

11-foto-dokazi-deka-nekoi-lugje-zasluzheno-go-imaat-prekarot-baksuz-07.jpg

„Можеби ставив малку повеќе пена за да ја пополнам дупката во ѕидот на другата страна...“

11-foto-dokazi-deka-nekoi-lugje-zasluzheno-go-imaat-prekarot-baksuz-08.jpg

Кога сакаш да направиш нешто добро, но...

11 foto dokazi deka nekoi lugje zasluzheno go imaat prekarot baksuz 006

„Некој ми го скршил стаклото од автомобилот кое ме чинеше 300 долари, за да украде кутија со колачи...“

11-foto-dokazi-deka-nekoi-lugje-zasluzheno-go-imaat-prekarot-baksuz-10.jpg

Онлајн vs. реалност – само на најголемите баксузи им се случува ова:

11-foto-dokazi-deka-nekoi-lugje-zasluzheno-go-imaat-prekarot-baksuz-11.jpg

Кога немаш среќа ниту со чистењето...

11-foto-dokazi-deka-nekoi-lugje-zasluzheno-go-imaat-prekarot-baksuz-12.jpg

 М. М. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

15 луѓе кои имаат полош ден од вашиот (фото) Веројатно е малку злобно, но кога мислите дека денот ви тргнал на лошо, секогаш ...
10 луѓе кои сигурно имаат полош ден од вашиот (фото) Сите понекогаш имаме лоши денови кога се соочуваме со работи за кои помислуваме ...
Луѓе на кои никогаш повеќе нема да им падне на памет да купат нешто онлајн (фото) Според досегашното искуство, покрај тоа што технологијата оди напред и онлајн ку...

Најчитани неделава