11 фото докази дека некои луѓе заслужено го имаат прекарот „баксуз“
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


11 фото докази дека некои луѓе заслужено го имаат прекарот „баксуз“

Животот не е воопшто лесен, но некои луѓе, немаат ниту малку среќа и секој нивни чекор завршува погрешно.

11-foto-dokazi-deka-nekoi-lugje-zasluzheno-go-imaat-prekarot-baksuz-01.jpg

Дали имате некој познаник или можеби вие сте вечниот баксуз, на кој секогаш му се случуваат најголемите глупости?

Не е воопшто лесно да се биде баксуз, но едно е сигурно – не сте сами, а овие луѓе се доказ за тоа.

11 луѓе кои очигледно не ги следи среќа:

Добрата вест – вратата е отворена. Лошата вест – не целосно.

11-foto-dokazi-deka-nekoi-lugje-zasluzheno-go-imaat-prekarot-baksuz-04.jpg

„Девојка ми заборавила дека има пенкало во џебот.“

11-foto-dokazi-deka-nekoi-lugje-zasluzheno-go-imaat-prekarot-baksuz-03.jpg

Ова е веројатно проблем на секоја девојка, но ретко која успева буквално во ова:

11-foto-dokazi-deka-nekoi-lugje-zasluzheno-go-imaat-prekarot-baksuz-05.jpg

Кога се брзате да отворите подарок.

11-foto-dokazi-deka-nekoi-lugje-zasluzheno-go-imaat-prekarot-baksuz-02.jpg

„Сакав само да ги исклучам слушалките од лап топ, но испадна полошо од што замислував.“

11-foto-dokazi-deka-nekoi-lugje-zasluzheno-go-imaat-prekarot-baksuz-06.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

10 луѓе кои сигурно имаат полош ден од вашиот (фото) Сите понекогаш имаме лоши денови кога се соочуваме со работи за кои помислуваме ...
12 фото докази дека некои луѓе едноставно немаат среќа Кога ќе се разбудите, никогаш не знаете што ве чека во текот на денот, но се над...
Луѓе кои живеат по свои правила без да се грижат за туѓото мислење (фо... Некои луѓе едноставно се родени за да ги прекршуваат правилата и не се одредени ...