Фото докази дека на жените од словенските земји не им се потребни мажи
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Продавач 21-11-2019


Фото докази дека на жените од словенските земји не им се потребни мажи

Во словенските земји жените се способни за секоја ситница – од туркање автомобил, до носење тешки кеси и товар, градинарство и поправање во домаќинството.

foto-dokazi-deka-na-zhenie-od-slovenskite-zemji-ne-im-se-potrebni-mazhi-01.jpg

Во некоја од следниве фотки веројатно ќе се препознаете себеси, вашата мајка, тетка, баба, сопруга или сосетка.

Овие ситуации се секојдневие во земјите во околината, па никому не му е чудно да види како жените прават машки работи, додека се жалат дека ништо не им помагаат.

Ситуации во кои жените може да се најдат само на просторите на словенските земји:

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Секојдневни работи кои повеќето мажи ги прават, а на жените им одат на... Многупати сме докажале дека мажите и жените се сосема различни, како да припаѓаа...
„Закачување“ на квака, удирање во предмети: Секојдневни ситуации кои п... Точно, 2019-та е, модерно време и глупави грешки во секојдневниот живот не би тр...
Чудни ситуации кои се нормални само во Русија (фото) Тоалетна школка во кујна, скали со знак за инвалиди, празни автомати за собирање...