Вежбачи во теретана кои живеат во свој свет и не размислуваат што ќе кажат другите (фото)


Вежбачи во теретана кои живеат во свој свет и не размислуваат што ќе кажат другите (фото)

Дедо кој чита весник додека вежба на справа, тренер дојден по папучи, татко кој вежба со бебе на грб – какви сè вежбачи добиваат ќленство во теретана?

vezhbachi-vo-teretana-koi-zhiveat-vo-svoj-svet-i-ne-razmisluvaat-shto-kje-kazhat-drugite-foto-01.jpg

Низ светот постојат луѓе кои не се грижат за туѓото мислење и го прават она што нив им е убаво и пријатно.

Ако решиле да одат во теретана, независно дали носат венчаница или костим од Бетмен, дали се родители со деца или возрасни луѓе над 70 години – тие го прават тоа без да размислуваат на ништо.

Очигледно, справите за вежбање се местото каде луѓето може да бидат свои:

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 фото докази дека некои луѓе едноставно немаат среќа Кога ќе се разбудите, никогаш не знаете што ве чека во текот на денот, но се над...
10 луѓе кои сигурно имаат полош ден од вашиот (фото) Сите понекогаш имаме лоши денови кога се соочуваме со работи за кои помислуваме ...
11 фото докази дека некои луѓе заслужено го имаат прекарот „баксуз“ Животот не е воопшто лесен, но некои луѓе, немаат ниту малку среќа и секој нивни...