Чудни ситуации кои се нормални само во Русија (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Чудни ситуации кои се нормални само во Русија (фото)

Тоалетна школка во кујна, скали со знак за инвалиди, празни автомати за собирање играчки и заклучени лулки – во Русија може да се видат најчудните работи за нас, кои таму се сосема нормални.

chudni-situacii-koi-se-sekojdnevie-vo-rusija-a-za-nas-se-ludost-foto-01.jpg

Русите се познати по нивната уникатност, а во оваа земја може да бидете сведок на најнесекојдневни ситуации, кои таму се секојдневие.

Па за да не се изненадите ако шетате низ некои делови од земјата – погледнете на што треба да бидете подготвени.

Компилација од најчудните ситуации на кои може да наидете во Русија:

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 фото докази дека некои луѓе едноставно немаат среќа Кога ќе се разбудите, никогаш не знаете што ве чека во текот на денот, но се над...
9 фото докази дека бременоста сепак може да биде забавна Во текот на овие 9 месеци од бременоста, жената може многу да се промени, а тоа ...
Фото докази дека некои луѓе едноставно немаат среќа во животот Ви се случило ли некогаш да имате ден кога ништо не ви оди како што треба и се п...