Фото докази дека некои работи се можни само во Русија

Шетање гуска на врвца, празни клупи, баби што не ги држи место – ситуации кои може да се видат само во Русија.

foto-dokazi-deka-nekoi-raboti-se-mozhni-samo-vo-rusija-01.jpg

Русите честопати споделуваат фотки од ситуации кои може да се видат само од нив, а дефинитивно одат во крајности.

Некои се смешни, некои тотално откачени – погледнете дел од работите кои може да се видат само во Русија:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 фото-докази дека животот во пар може да биде смешен и тежок истовремено Додека едни парови се создадени за да бидат и живеат заедно, правејќи си го секо...
Хит фото: Ретро табла со прекинувачи за тоалет - ја имавме во речиси сите домови во Македонија Ќе се насмеете слатко на овој спомен од нашите домови некогаш... Така беше во го...
„Што сакав, а што добив“: Разочарувачки и смешни фото-споредби Ужасна свадбена шминка, смешни вештачки нокти, „вреќа“ наместо фустанот што сме ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg