Смешни фотки од луѓе кои сигурно имале полош ден од вашиот


Смешни фотки од луѓе кои сигурно имале полош ден од вашиот

Некои денови навистина ништо не ни оди по план и ни изгледа како целиот свет да е свртен против нас. Уште на почетокот од денот сфаќаме дека сме станале „на лева нога“ и ни се чини дека сите потенцијални проблеми ќе станат реалност.

smeshni-fotki-od-lugje-koi-definitivno-imaat-polosh-den-od-vas-01.jpg

Ако денес имате таков ден, не заборавајте дека некој друг сигурно има и полош ден од вашиот.

Во продолжение следат неколку смешни фотки што ќе ви го докажат ова и сигурно барем малку ќе ви го подобрат расположението:

„Јас сум Азиец и конечно ја искористив технологијата за препознавање очи на мојот телефон, но...

На телефонот пишува: Отворете ги очите пошироко.

smeshni-fotki-od-lugje-koi-definitivno-imaat-polosh-den-od-vas-02.jpg

Кога ајкулата што ја фотографирате ќе ви ја украде целата опрема

smeshni-fotki-od-lugje-koi-definitivno-imaat-polosh-den-od-vas-03.jpg

„Вратата се заглави и не можев да ја отворам, па викнав мајстор. Успеа да ја отвори, си ги остави алатите надвор, влезе внатре и ја затвори вратата. Сега и двајцата сме заглавени“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-definitivno-imaat-polosh-den-od-vas-04.jpg

„Мајка ми случајно ги испечати документите за развод на налепници“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-definitivno-imaat-polosh-den-od-vas-05.jpg

„Ми се истурија 50.000 монисти и сега треба да ги одделувам по боја“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-definitivno-imaat-polosh-den-od-vas-06.jpg

„Шефицата не знаеше дека во пликот има пари пред да ја искористи машината за сечење хартија“

smeshni-fotki-od-lugje-koi-definitivno-imaat-polosh-den-od-vas-07.jpg

Некој не сакајќи го вклучил противпожарниот систем

smeshni-fotki-od-lugje-koi-definitivno-imaat-polosh-den-od-vas-08.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

10 луѓе кои сигурно имаат полош ден од вашиот (фото) Сите понекогаш имаме лоши денови кога се соочуваме со работи за кои помислуваме ...
Најсмешните вицеви за Трпана, Трпе и малиот Трпе Доколку имавте тешка и напорна недела и потребна ви е доза смеа, предлагаме да с...
Зошто Кајли Џенер постојано гледа во земја? (фото) Дали сте забележале дека на некои фотки на Инстаграм, Кајли Џенер секогаш зјапа ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg