Бананата се лупи, не мора да се сече со сатар – момчето кое со саркастичен поглед ги исмејува видеата со популарни трикови (видео)


Бананата се лупи, не мора да се сече со сатар – момчето кое со саркастичен поглед ги исмејува видеата со популарни трикови (видео)

Тој се потпишува со името Khaby Lame, а на ТикТок го следат 22 милиони луѓе. Неговата популарност вртоглаво се зголеми откако започна да ги исмејува видеата со популарни трикови кои наводно имаат цел да ни го олеснат животот.

Bananata-se-lupi-ne-mora-da-se-seche-so-satar-01.jpg

Сепак, неговиот израз на лицето кажува доволно. Триковите се глупави и не наседнувајте на истите.

Кој ќе му одолее на овој шегаџија?

Погледнете ги смешните видеа на Khaby Lame:

Компилација од сите негови видеа досега:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

15 луѓе кои имаат полош ден од вашиот (фото) Веројатно е малку злобно, но кога мислите дека денот ви тргнал на лошо, секогаш ...
10 луѓе кои сигурно имаат полош ден од вашиот (фото) Сите понекогаш имаме лоши денови кога се соочуваме со работи за кои помислуваме ...
Луѓе на кои никогаш повеќе нема да им падне на памет да купат нешто онлајн (фото) Според досегашното искуство, покрај тоа што технологијата оди напред и онлајн ку...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg