Венчаница со Владимир Путин, свадба во продавница – Смешни и бизарни фотографии од венчавки


Венчаница со Владимир Путин, свадба во продавница – Смешни и бизарни фотографии од венчавки

За многу луѓе венчавката е еден од најважните мигови во нивните животи, па се обидуваат да ја направат што е можно посовршена. Но, она што е совршено за една личност, за повеќето може да изгледа како најголемата глупост.

venchanica-so-vladimir-putin-svadba-vo-prodavnica-smeshni-i-bizarni-fotografii-od-venchavki-01.jpg

Токму поради ова, денес онлајн можете да најдете илјадници фотографии од бизарни венчавки. Некогаш, пак, иако прославата е одлична, гостите се оние кои намерно или ненамерно ја расипуваат свадбата.

Погледнете неколку смешни и бизарни фотографии од венчавки кои се споделени онлајн:

„Ова ми е омилената свадбена фотографија“

venchanica-so-vladimir-putin-svadba-vo-prodavnica-smeshni-i-bizarni-fotografii-od-venchavki-02.jpg

„Свадбата на чичко ми во Лас Вегас. Следевме онлајн пренос“

venchanica-so-vladimir-putin-svadba-vo-prodavnica-smeshni-i-bizarni-fotografii-od-venchavki-03.jpg

„На мојата венчавка, имаше девојка со бел фустан и на сите фотографии застануваше во средината. Но, фотографот ми рече дека ќе го среди проблемот – ја отстрани од сите фотки“

venchanica-so-vladimir-putin-svadba-vo-prodavnica-smeshni-i-bizarni-fotografii-od-venchavki-04.jpg

„Поканата за свадба што ја добив од најдобриот пријател“

venchanica-so-vladimir-putin-svadba-vo-prodavnica-smeshni-i-bizarni-fotografii-od-venchavki-05.jpg

„Секоја девојка сонува да ја носат во раце на денот на нејзината венчавка“

venchanica-so-vladimir-putin-svadba-vo-prodavnica-smeshni-i-bizarni-fotografii-od-venchavki-06.jpg

„Жената во белиот фустан не е невестата“

venchanica-so-vladimir-putin-svadba-vo-prodavnica-smeshni-i-bizarni-fotografii-od-venchavki-07.jpg

„Воопшто не очекував дека ќе видам свадба во продавница“

venchanica-so-vladimir-putin-svadba-vo-prodavnica-smeshni-i-bizarni-fotografii-od-venchavki-.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

„Чесен поп, скромен министер од Владата и Дедо Мраз наоѓаат 100 евра…“ – Вицеви за Нова година и Дед... Имавме тешка година, па најдобро би било да ја испратиме со доза хумор. И да се ...
Луѓе на кои никогаш повеќе нема да им падне на памет да купат нешто онлајн (фото) Според досегашното искуство, покрај тоа што технологијата оди напред и онлајн ку...
Кога на потешкиот начин ќе научите дека не треба да ги следите сите совети што ги гледате онлајн На социјалните мрежи и може да се најдат многу корисни и иновативни совети. ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg