Фото предизвик: Летото во дланка
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Фото предизвик: Летото во дланка

Секое лето сме во потрага како да направиме нови, оригинални спомени и фотки кои досега сме ги немале. Еве една идеја...

foto-predizvik-letoto-vo-dlanka-001.jpg

Летото во дланка е всушност фото предизвик кој може да го изведете на сите плажи на кои ќе отидете летово.

Потоа, споредете ги фотките и направете мини серијал.

Ситни школки, малку песок, камчиња со чудни облици поставени на отворена дланка... На Instagram и Pinterest веќе има еден куп варијации:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 фото докази дека грешиме кога судиме некому според изгледот Таа има прекусо здолниште - сигурно е лоша мајка, тој има тетоважи - сигурно е к...
11 фото докази дека луѓето лажат на Инстаграм „Ниту моето тело не е толку секси како на фотките, ниту гратчињата што ги посети...
15 фото докази дека социјалните мрежи влијаат лошо на луѓето 10 минути правење фотка од храната во ресторан, правење селфи на неприкладни мес...