Целосно променет и секси 20 години подоцна – Како изгледа младиот заводник кој ја освои Саманта? (фото)


Целосно променет и секси 20 години подоцна – Како изгледа младиот заводник кој ја освои Саманта? (фото)

Русокосиот и синоок заводник ја заведе Саманта во „Сексот и Градот“, но освои и многу други женски срца, а 20 години подоцна има целосно различен изглед и повторно е секси.

ne-e-rusokos-no-seksi-e-i-20-godini-podocna-kako-izgleda-mladiot-zavodnik-koj-ja-osvoi-samanta-foto-01.jpg

Се сеќавате ли на дечкото што го глумеше моделот Џери „Смит“ Џерод во „Сексот и Градот“? Девојките кои биле фанови на серијата со сигурност не ги заборавиле жешките сцени со него.

Денес тој има 49 години и ако го видите сигурно нема да препознаете дека е истиот лик, бидејќи во последните 20 години е целосно трансформиран.

ne-e-rusokos-no-seksi-e-i-20-godini-podocna-kako-izgleda-mladiot-zavodnik-koj-ja-osvoi-samanta-foto-02.jpg

ne-e-rusokos-no-seksi-e-i-20-godini-podocna-kako-izgleda-mladiot-zavodnik-koj-ja-osvoi-samanta-foto-03.jpg

Долгата руса коса по која беше препознатлив веќе не е дел од неговиот имиџ, а веќе нема изглед на секси играчка и сладок сурфер, туку е зрел маж кој старее многу добро.

ne-e-rusokos-no-seksi-e-i-20-godini-podocna-kako-izgleda-mladiot-zavodnik-koj-ja-osvoi-samanta-foto-04.png

Сините очи уште му го красат лицето и дамите уште не можат да му одолеат.

ne-e-rusokos-no-seksi-e-i-20-godini-podocna-kako-izgleda-mladiot-zavodnik-koj-ja-osvoi-samanta-foto-05.jpg

Повеќе фотки од 49-годишниот заводник на следната страна...Би можело да ве интересира:

11 фото докази дека светот е убаво место за живот Девојки што ги запросуваат момчињата, дедовци со „луди“ миленици... Ширењето поз...
Одењето на плажа кога сте 20-годишна девојка vs. 39-годишна жена На 39 години: Покрај децата... А да, постоиш и ти. Се соблекуваш. Нема ништо теа...
13 фото докази дека некои емоции не може да се опишат со зборови „Една слика, илјада зборови“ - фраза која постојано ја слушаме и за која може да...

Најчитани неделава