Луѓе за кои нема да погодите колку години имаат (фото)


Луѓе за кои нема да погодите колку години имаат (фото)

lugje-za-koi-nema-da-pogodite-kolku-godini-imaat-foto-01.jpg

Колку години би ѝ дале на Ноне Неделковска доколку некој ви покаже фотографија и ја гледате за првпат?

Деновиве (поточно на 28.09) Ноне Неделковска наполни 35 години.

„35 добро ми стојат“, напиша таа во описот на фотографијата што ја објави на Инстаграм по повод роденденот, а ние сметаме дека не само што ѝ стојат добро, туку изгледа и многу помлада.

Луѓе од светот кои никогаш не би погодиле колку години имаат:

„Имам 31 година и 4 деца и никој не ми верува.“

lugje-za-koi-nema-da-pogodite-kolku-godini-imaat-foto-02.jpg

„На едната фотографија имам 18 години, на другата 33... И на двете сум без шминка.“

lugje-za-koi-nema-da-pogodite-kolku-godini-imaat-foto-03.jpg

„Тука имам 11 години, но со фризурава сум вистинска тетка.“

lugje-za-koi-nema-da-pogodite-kolku-godini-imaat-foto-04.jpeg

„Како да изгледате дека имате 40 години на 4 години? Јас го имам рецептот.“

lugje-za-koi-nema-da-pogodite-kolku-godini-imaat-foto-05.jpg

„Фотографија на која имам 15 години, а изгледам како да имам 35.“

lugje-za-koi-nema-da-pogodite-kolku-godini-imaat-foto-06.jpeg

„На само неолку месеци пред мојот 18-ти роденден. Процесот на ќелавеење кај мене започна рано.“

lugje-za-koi-nema-da-pogodite-kolku-godini-imaat-foto-07.jpg

„На стара фотографија од 1987 година имам 16 години, а изгледам како 36.“

lugje-za-koi-nema-da-pogodite-kolku-godini-imaat-foto-08.jpg

„Имам само 18 години.“

lugje-za-koi-nema-da-pogodite-kolku-godini-imaat-foto-09.jpg

Уште 6 на следната страна...Би можело да ве интересира:

Одењето на плажа кога сте 20-годишна девојка vs. 39-годишна жена На 39 години: Покрај децата... А да, постоиш и ти. Се соблекуваш. Нема ништо теа...
11 фото докази дека светот е убаво место за живот Девојки што ги запросуваат момчињата, дедовци со „луди“ миленици... Ширењето поз...
Колку време им е потребно на мажите, а колку на жените за едни исти работи? Можете ли да поверувате дека мажите поминуваат повеќе време на лична хигиена отк...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg