Зошто Перица ја земал монетата од 5 денари, не таа од 10 денари?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Komercija 25-05-2019


Зошто Перица ја земал монетата од 5 денари, не таа од 10 денари?

zoshto-perica-za-zemal-monetata-od-5-denari-a-ne-taa-od-10-denari-01.jpg

Што мислите која е причината?

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Мислите дека сте безгрешни? Најдете го натрапникот за 10 секунди! За сите оние кои сметаат дека се безгрешни, дека ништо не може да им се протне п...
Тест на карактерот низ оптички илузии - Бирајте внимателно! Црно-белите оптички илузии се навидум наједноставните кои може да постојат, но с...