Впечатливи комбинации на македонските инфлуенсерки, пред почетокот на летото (фото)

Викторија Лоба промовира црна класика, Елена Најдоски - стилизирани комбинезони, Марјана Станојковска - лелеави модели. Каква облека избраа некои од македонските инфуленсерки пред почетокот на летната сезона?

kakvi-fustani-izbraa-makedonskite-influenserki-za-pochetokot-na-letoto-01.jpg

Македонските инфлуенсерки свежината на летото ја внесоа и во својата гардероба. Тие пред самиот почеток на сезоната избраа шарени фустани, лелеави модели и весели бои.

Сето ова го комбинираа со очила за сонце, многу накит, впечатливи чанти...

Освен шарените модели и веселите бои, тука е и неизбежната црна класика, која ја промовира Викторија Лоба, но и стилизираните комбинезони какви што носи Елена Најдоски.

Какви модели избраа македонските инфлуенсерки ова лето?

Марјана Станојковска

Ксенија Деспотовска

Викторија Лоба

Елена Најдоски

Сандра Кирков

Јелена Спенџарска

А. Ј. | Црнобело

 

Би можело да ве интересира:

Безвременски модни парчиња кои треба да ги имате во зимската сезона Кога станува збор за сезонската мода, не мора да ја менуваме целата гардероба за...
Викторија Лоба и Александра Шијакоска во сличен аутфит - која го носи подобро? И Лоба и Шијакоска изгледаат беспрекорно и секогаш прават одлични модни избори. ...
„Круша под круша паѓа“ - наследнички на супермоделите од ’90-тите чија убавина ќе ве воодушеви Ќе се согласиме, на „супермодел од деведесеттите“ има навистина посебен шарм. ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg