Јакната која ќе биде хит во 2017-та


Јакната која ќе биде хит во 2017-та

Секоја сезона се појавува едно парче облека кое некако успева да го освои целиот свет.

jaknata-so-koja-se-opsednati-site-trend-seterki-1-1.jpg

Судејќи според последните фотографии на холивудските убавици, оваа зима, една топла, удобна и навистина модерна јакна е парчето кое ги освојува сите оние кои ги следат модните трендови.

Имајќи го предвид фактот дека оваа јакна одговара за секоја прилика, не е ни чудо што познатите тренд сетерки ја избираат како задолжително парче кое мора да го поседувате.

Кожната надворешност овозможува задржување на топлината, а крзнените детали на внатрешниот дел ја прават шик и модерна.

Следниве фотки нека ви послужат како инспирација за тоа како можете да ја комбинирате.

М. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Тренд аларм: Ова лето се носат сандали со дебела штикла Сандалите со дебела штикла се единствените чевли кои ќе ви бидат потребни летово...
Тренд за есен: Шик капути на врзување Капутот е едно од најомилените модни парчиња на сите трендсетерки за студените д...
Трикови за облеката во лето да не ви држи топло Топлото време на никого не му оди во прилог кога треба да излеземе надвор и букв...

Најчитани неделава