Идеи како да ја носите омилената црна боја во лето (фото)


Идеи како да ја носите омилената црна боја во лето (фото)

Иако црната боја не важи за летна и многумина ја избегнуваат, сепак има и такви кои не сакаат да се одвојат од неа дури и во топлите денови.

idei-kako-da-ja-nosite-omilenata-crna-boja-vo-leto-foto-01.jpg

Некои луѓе едноставно не се пронаоѓаат во другите бои, а тоа не треба да ги спречува да ја носат омилената црна боја и во лето.

Никој не може да се спротивстави дека малото црно фустанче не е добро за овие денови, или пак тенките проѕирни материјали, лесната чипка и севкупно останатите летни модели.

Идеи како да ја носите омилената боја и во лето:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

25 идеи како да носите чанта со змиски принт (фото) Змискиот принт зема огромен замав во светот на модата, посебно чантите кои може ...
25 идеи за пролетни аутфити со тексас јакна (фото) Иако некои можеби се скептични, сепак тексас јакната навистина одговара на секак...
Идеи за машки, пролетни аутфити со тексас јакна (фото) Кежуал облечени или во одело – во комбинација со тексас јакна, има ли подобар пр...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg