Летни комбинации за стилски и модерни трудници (фото)


Летни комбинации за стилски и модерни трудници (фото)

Многу трудници мислат дека не можат да бидат модерни, посебно во лето, бидејќи сметаат дека „летната“ облека не е соодветна за бремени жени.

letni-kombinacii-za-stilski-i-moderni-trudnici-foto-01.jpg

Сепак, тоа не е вистина, бидејќи има многу дами кои во бременоста изгледаат модерно и стилски, посебно во летните денови.

Доволни ви се неколку шик фустанчиња во кои ќе ви биде удобно, или шорцеви со кошула и рамни чевли за да го комплетирате летниот изглед.

Доколку немате идеја како да се облечете, а сакате да изгледате стилски, следниве фотки ќе ви бидат водич за летните денови:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како стилски да ја носите обичната широка маичка на 5 различни начини?... За да создадете нов стилски аутфит, понекогаш ви е доволна и само обична широка ...
Модна инспирација: Сите летни фустани на згодната Емили Ратајковски Обично сме навикнати да ја гледаме Емили Ратајковски во бикини, но не можеме да ...
10 мали стилски тајни од Амал Клуни за изглед без грешка Сопругата на Џорџ Клуни, Амал, секогаш изгледа беспрекорно во секоја пригода и в...

Најчитани неделава