Облека вредна 1 милион долари: Најскапите модни парчиња кои Норт Вест некогаш ги носела

Louis Vuitton Speedy чанта – 955 долари

obleka-vredna-1-milion-dolari-najskapite-modni-parchinja-koi-nort-vest-nekogash-gi-nosela-10.jpg

Alexander Wang јакна – 1.200 долари

obleka-vredna-1-milion-dolari-najskapite-modni-parchinja-koi-nort-vest-nekogash-gi-nosela-11.jpg

Lanvin фустани – 1.250-1.430 долари

obleka-vredna-1-milion-dolari-najskapite-modni-parchinja-koi-nort-vest-nekogash-gi-nosela-12.jpg

YSL чантичка – 1.450 долари

obleka-vredna-1-milion-dolari-najskapite-modni-parchinja-koi-nort-vest-nekogash-gi-nosela-13.jpg

Givenchy фустан – околу 1.500 долари

obleka-vredna-1-milion-dolari-najskapite-modni-parchinja-koi-nort-vest-nekogash-gi-nosela-14.jpg

Balmain блејзер – 2.000 долари

obleka-vredna-1-milion-dolari-najskapite-modni-parchinja-koi-nort-vest-nekogash-gi-nosela-15.jpg

Fendi чанта – 2.000 долари

obleka-vredna-1-milion-dolari-najskapite-modni-parchinja-koi-nort-vest-nekogash-gi-nosela-16.jpg

Fendi чанта – 3.450 долари

obleka-vredna-1-milion-dolari-najskapite-modni-parchinja-koi-nort-vest-nekogash-gi-nosela-17.jpg

Vetements сребрен фустан – околу 11.000 долари

obleka-vredna-1-milion-dolari-najskapite-modni-parchinja-koi-nort-vest-nekogash-gi-nosela-18.jpg

М. М. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

7 модни трендови кои ќе ги гледаме насекаде во 2022-ра Впечатливите бои ќе бидат хит, особено сината и црвената боја. Носите ли силни б...
6 модни грешки со зимските аутифи кои не треба да ги правите (никогаш) Во ред е љубовта кон XXL парчињата, но тоа не значи дека треба да изгледате како...
8 модни парчиња кои пристојните дами не ги носат на работа Кроп-топ маички – на ова парче облека местото дефинитивно не му е на работното м...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg