10 парчиња облека кои секоја жена треба да ги има за есен 2018
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Prodavac 20-02-2019


10 парчиња облека кои секоја жена треба да ги има за есен 2018

Летото привршува, продавниците се полнат со нови колекции и трендови, па тоа значи едно – време е за есенски шопинг.

10-parcinja-obleka-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-za-esen-2018-1.jpg

Пред да се впуштите во потрага и трошење, земете ја предвид следната листа на 10 парчиња облека кои сите модерни жени ќе ги носат оваа есен:

Облека од твид

10-parcinja-obleka-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-za-esen-2018-2.jpg

Широки панталони

10-parcinja-obleka-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-za-esen-2018-3.jpg

Пончоа и наметки без ракави

10-parcinja-obleka-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-za-esen-2018-4.jpg

Леопард принт

10-parcinja-obleka-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-za-esen-2018-5.jpg

Реси

10-parcinja-obleka-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-za-esen-2018-6.jpg

XXL облека

10-parcinja-obleka-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-za-esen-2018-7.jpg

Кожени фустани

10-parcinja-obleka-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-za-esen-2018-8.jpg

Широки раменици

10-parcinja-obleka-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-za-esen-2018-9.jpg

Светли џемпери

10-parcinja-obleka-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-za-esen-2018-10.jpg

Металик елементи

10-parcinja-obleka-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-za-esen-2018-11.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Парчиња облека кои секоја девојка по 25-та година треба веќе да ги пос... До 25-та година девојките веќе почнуваат да градат сопствен стил, но во тој пери...
8 трендови за плажа со кои е време да се збогуваме и нивна замена со н... Кажете им збогум на огледалните очила за сонце, монокините со отсечоци и бикинит...
6 парчиња облека од кои е подобро да се откажете оваа есен/зима Иако сега времето е уште променливо, сепак наскоро ќе почнеме да бараме начин ка...