10 модни ситници кои прават секоја комбинација да изгледа скапо
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Чувар 22-07-2019
Sales Assistant 22-07-2019


10 модни ситници кои прават секоја комбинација да изгледа скапо

Модните додатоци честопати се клучни за тоа дали вашата комбинација ќе делува скапо или невкусно и евтино.

10-modni-sitnici-koi-pravat-sekoja-kombinacija-da-izgleda-skapo-10.jpg

Помагаат на секое издание да му додадете лична нота, да  ги покажете вашите стилски вештини и модна освестеност.

Познати се и како јаготка на шлагот, па затоа не треба да импровизирате или штедите кога ги бирате.

10-те модни ситници кои секоја комбинација ја прават моден погодок:

Впечатлива капа

10-modni-sitnici-koi-pravat-sekoja-kombinacija-da-izgleda-skapo-11.jpg

Мрежасти хулахопки

10-modni-sitnici-koi-pravat-sekoja-kombinacija-da-izgleda-skapo-7.jpg

Мини чанта преку рамо

10-modni-sitnici-koi-pravat-sekoja-kombinacija-da-izgleda-skapo-2.jpg

Бели патики

10-modni-sitnici-koi-pravat-sekoja-kombinacija-da-izgleda-skapo-3.jpg

Ремен врз капутот

10-modni-sitnici-koi-pravat-sekoja-kombinacija-da-izgleda-skapo-4.jpg

Ремен чантичка

10-modni-sitnici-koi-pravat-sekoja-kombinacija-da-izgleda-skapo-5.jpg

Свилена марама

10-modni-sitnici-koi-pravat-sekoja-kombinacija-da-izgleda-skapo-6.jpg

Кратки чизми во силна боја

10-modni-sitnici-koi-pravat-sekoja-kombinacija-da-izgleda-skapo-1.jpg

Мачкести очила за сонце

10-modni-sitnici-koi-pravat-sekoja-kombinacija-da-izgleda-skapo-8.jpg

Часовник со боја на розово злато

10-modni-sitnici-koi-pravat-sekoja-kombinacija-da-izgleda-skapo-9.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

7 модни лекции кои мора да ги знае секоја модерна дама Одберете жена чиј стил ве инспирира. Најдовте некое навистина вредно парче? Купе...
7 модни парчиња кои мажите не треба да ги носат оваа сезона Нема ништо што повеќе ги привлекува жените од стилски облечен маж, кој не изглед...
Модни правила на кои конечно може да им се спротивставите и да заминат... Комбинација од два различни принта, целосно бел аутфит во зима или комбинација о...