10 хит комбинации на бои за зима 2018
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 20-06-2019
Возач 20-06-2019
Продавач 20-06-2019


10 хит комбинации на бои за зима 2018

Во зима, кога имаме малку сонце и сончеви денови, од исклучителна важност е да се чувствуваме удобно и среќно во топлата облека која ја носиме.

10-hit-kombinacii-na-boi-za-zima-2018-001.jpg

А, тоа значи, помалку монотони и црни комбинации.

Во зима, гледајте да имате барем еден светол детаљ во целиот аутфит.

Црвениот џемпер, зелениот капут, беретката со бисери или карираниот шал значително и позитивно може да влијаат на целокупното расположение во текот на денот.

Затоа, ви предлагаме 10 хит комбинации од бои со кои може да ги замените целосно црните и по малку депресивни изгледи:

10-hit-kombinacii-na-boi-za-zima-2018-01.jpg

10-hit-kombinacii-na-boi-za-zima-2018-02.jpg

10-hit-kombinacii-na-boi-za-zima-2018-03.jpg

10-hit-kombinacii-na-boi-za-zima-2018-04.jpg

10-hit-kombinacii-na-boi-za-zima-2018-05.jpg

10-hit-kombinacii-na-boi-za-zima-2018-06.jpg

10-hit-kombinacii-na-boi-za-zima-2018-07.jpg

10-hit-kombinacii-na-boi-za-zima-2018-08.jpg

10-hit-kombinacii-na-boi-za-zima-2018-09.jpg

10-hit-kombinacii-na-boi-za-zima-2018-10.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

20 пати кога ѕвездите носеле секси долна облека наместо нормална облек... Кога сте позната личност може да излезете од дома облечени во било што – буквалн...
7 модни кобминации со кои ќе ги замените секојдневните „фармерки и џем... Полн гардеробер – но, постојано едните исти 3 комбинации. Проблем кој секоја жен...
Облека вредна 1 милион долари: Најскапите модни парчиња кои Норт Вест ... 5-годишната ќерка на Ким Кардашијан и Канје Вест уште од најмала возраст живее л...