9 парчиња гардероба кои повеќето мажи не ги разбираат и не сакаат кога жените ги носат
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Чувар 22-07-2019
Sales Assistant 22-07-2019


9 парчиња гардероба кои повеќето мажи не ги разбираат и не сакаат кога жените ги носат

Ако ги прашате мажите, не разбираат зошто има потреба секоја сезона да се менуваат различни трендови. Супер би било ако женската гардероба се сведе на мало црно фустанче и високи потпетици.

9-parcinja-garderoba-koi-povekjeto-mazi-ne-gi-razbiraat-i-ne-sakaat-koga-zenite-gi-nosat-001.jpg

Но, жените сакаат да експериментираат со трендовите и моделите кои од година во година се менуваат.

Па, ако ги прашате мажите, ова се 9-те женски трендови и парчиња облека кои никако не може да ги разберат, ниту пак сакаат да ги видат на женското тело:

1. Комбинезони

9-parcinja-garderoba-koi-povekjeto-mazi-ne-gi-razbiraat-i-ne-sakaat-koga-zenite-gi-nosat-01.jpg

2. Нападен леопард принт

9-parcinja-garderoba-koi-povekjeto-mazi-ne-gi-razbiraat-i-ne-sakaat-koga-zenite-gi-nosat-02.jpg

3. Чевли на платформа

9-parcinja-garderoba-koi-povekjeto-mazi-ne-gi-razbiraat-i-ne-sakaat-koga-zenite-gi-nosat-03.jpg

4. Аладин широки панталони

9-parcinja-garderoba-koi-povekjeto-mazi-ne-gi-razbiraat-i-ne-sakaat-koga-zenite-gi-nosat-04.jpg

5. Гладијаторки сандали

9-parcinja-garderoba-koi-povekjeto-mazi-ne-gi-razbiraat-i-ne-sakaat-koga-zenite-gi-nosat-05.jpg

6. Претерано високи штикли

9-parcinja-garderoba-koi-povekjeto-mazi-ne-gi-razbiraat-i-ne-sakaat-koga-zenite-gi-nosat-06.jpg

7. Долги здолништа

9-parcinja-garderoba-koi-povekjeto-mazi-ne-gi-razbiraat-i-ne-sakaat-koga-zenite-gi-nosat-07.jpg

8. Широки фустани

9-parcinja-garderoba-koi-povekjeto-mazi-ne-gi-razbiraat-i-ne-sakaat-koga-zenite-gi-nosat-08.jpg

9. Големи чанти

9-parcinja-garderoba-koi-povekjeto-mazi-ne-gi-razbiraat-i-ne-sakaat-koga-zenite-gi-nosat-09.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

14 трендови од почетокот на 2000-тите кои не би сакале да се вратат Се срамите ли од некои свои стари модни избори? Некои фотографии засекогаш остан...
7 трендови од 2000-ите кои се враќаат во мода и 7 кои треба да останат... Се сеќавате ли како изгледавте во 2000-ите години и што беше во тренд во тоа вре...
8 парчиња облека кои се опасни по здравјето ако ги носите секој ден Не, тука не говориме за танга гаќичките, туку за парчиња облека кои голема е вер...