11 парчиња облека кои ги прават мажите попривлечни во женските очи
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


11 парчиња облека кои ги прават мажите попривлечни во женските очи

Мислевте дека нема врска дали фармерките ви се широки или тесни? И дали капутот кој го носите е долг или краток? Ако не ви е грижа како ве гледаат жените, тогаш сте во право.

11-parcinja-obleka-koi-gi-pravat-mazite-poprivlecni-vo-zenskite-oci-001.jpg

Но, секој маж кој цели да биде попривлечен во женските очи, треба да ја научи напамет оваа листа која беше формирана на Reddit.

Жените од целиот свет се согласија дека овие 11 парчиња облека ги прават мажите многу попривлечни:

Тесни фармерки

11-parcinja-obleka-koi-gi-pravat-mazite-poprivlecni-vo-zenskite-oci-09.jpg

Класична бела кошула

11-parcinja-obleka-koi-gi-pravat-mazite-poprivlecni-vo-zenskite-oci-10.jpg

Сиви тренерки

11-parcinja-obleka-koi-gi-pravat-mazite-poprivlecni-vo-zenskite-oci-01.jpg

Едноставен часовник

11-parcinja-obleka-koi-gi-pravat-mazite-poprivlecni-vo-zenskite-oci-05.jpg

Елегантни чевли

Класични панталони

11-parcinja-obleka-koi-gi-pravat-mazite-poprivlecni-vo-zenskite-oci-03.jpg

Црна маица со кратки ракави

11-parcinja-obleka-koi-gi-pravat-mazite-poprivlecni-vo-zenskite-oci-04.jpg

Дебел плетен џемпер

11-parcinja-obleka-koi-gi-pravat-mazite-poprivlecni-vo-zenskite-oci-11.jpg

Престилка

11-parcinja-obleka-koi-gi-pravat-mazite-poprivlecni-vo-zenskite-oci-07.jpg

Спортски дуксер

11-parcinja-obleka-koi-gi-pravat-mazite-poprivlecni-vo-zenskite-oci-08.jpg

Долг капут

11-parcinja-obleka-koi-gi-pravat-mazite-poprivlecni-vo-zenskite-oci-06.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

8 парчиња облека кои се опасни по здравјето ако ги носите секој ден Не, тука не говориме за танга гаќичките, туку за парчиња облека кои голема е вер...
Парчиња облека кои секоја девојка по 25-та година треба веќе да ги пос... До 25-та година девојките веќе почнуваат да градат сопствен стил, но во тој пери...
Како да носите гумени чизми за дожд, а да не изгледате смешно? (фото) Дали и на вас кога бевте деца ви се темнеше кога родителите сакаа да носите гуме...