Омилените деловни панталони кои визуелно ги издолжуваат нозете (фото)


Омилените деловни панталони кои визуелно ги издолжуваат нозете (фото)

Деловните модни комбинации одамна веќе не се здодевни, а оваа есен во интересните трендови се вклучуваат и панталоните кои визуелно ги издолжуваат нозете.

omilenite-delovni-pantaloni-koi-vizuelno-gi-izdolzuvaat-nozete-foto-001.jpg

Не се работи за никакви шари или оптички илузии, туку за едноставен шлиц на предната страна.

Дури и здодевните класични панталони може да бидат моден погодок ако им направите пристоен шлиц.

Како да ги носите, стилизирате и комбинирате? Во продолжение:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

6 трендови за плажа за кои нема место во 2020-та Oд марами во силни бои до костими за капење со мрежа, со кои трендови за плажа т...
12 модни грешки кои сите ги правиме Купувате чевли на висока потпетици во кои не е можно да се движите. Носите иста ...
14 трендови од почетокот на 2000-тите кои не би сакале да се вратат Се срамите ли од некои свои стари модни избори? Некои фотографии засекогаш остан...

Најчитани неделава