6 есенски комбинации кои откриваат дека жената има лош вкус
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


6 есенски комбинации кои откриваат дека жената има лош вкус

Лошиот моден вкус се детектира многу лесно – само треба да ја погледнете комбинацијата која жената ја има на себе.

6-esenski-kombinacii-koi-otkrivaat-deka-zenata-ima-losh-vkus-001_resize.jpg

А, бидејќи ни дојде есенска сезона, ова се најголемите модни есенски грешки кои треба да ги избегнувате:

1. Две или повеќе предимензионирани парчиња облека.

6-esenski-kombinacii-koi-otkrivaat-deka-zenata-ima-losh-vkus-2.jpg

2. Проѕирни хулахопки со топли парчиња облека.

6-esenski-kombinacii-koi-otkrivaat-deka-zenata-ima-losh-vkus-1.jpg

3. Комплетно кожен аутфит.

6-esenski-kombinacii-koi-otkrivaat-deka-zenata-ima-losh-vkus-5_copy.jpg

4. Беретка искомбинирана со спортска јакна.

6-esenski-kombinacii-koi-otkrivaat-deka-zenata-ima-losh-vkus-4.jpg

5. Здолниште до колена со високи чизми.

6-esenski-kombinacii-koi-otkrivaat-deka-zenata-ima-losh-vkus-3-4.jpg

6. Спортска чанта со елегантно одело или сако.

6-esenski-kombinacii-koi-otkrivaat-deka-zenata-ima-losh-vkus-3.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

9 парчиња облека кои мажите ги сакаат на жените Кои парчиња облека ги обожаваат мажите на женското тело? На што се „запечатуваат...
Парчиња облека кои секоја девојка по 25-та година треба веќе да ги поседува До 25-та година девојките веќе почнуваат да градат сопствен стил, но во тој пери...
Моден водич за мажи и жени: Како да носите одело со патики? (фото) Во очекување на потопли и сончеви денови, време е да почнеме да размислуваме за ...

Најчитани неделава