Улична мода: Модни комбинации од македонските Инстаграм инфлуенсерки


Улична мода: Модни комбинации од македонските Инстаграм инфлуенсерки

Иако немаме баш многу прилика за дотерување деновиве, секогаш може да искористите слободно време за кратка прошетка.

ulicna-moda-modni-kombinacii-od-makedonskite-instagram-influesnserki-01.jpg

И зошто да не направите да се чувствувате убаво кога излегувате од дома?

Ова се предлог модни комбинации од македонските модни инфлуенсерки кои ќе ве инспирираат што да облечете во овие зимски денови:

1. Јанева

2. Сандра Кирков

3. Миа Костова

4. Маринела

5. Марис

6. Даниела Ѓуровска

7. Ксенија Деспотоска

8. Стефанија Насеска

9. Ана Ристова

10. Христина Пан

11. Александра Шијакоска

12. Стефани Христов

Е. П. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 модни грешки кои сите ги правиме Купувате чевли на висока потпетици во кои не е можно да се движите. Носите иста ...
Модни трендови кои ќе ги гледаме насекаде во 2021 Се прогнозира враќање на розова боја и уште поширока распространетост на чевлите...
18 Инстаграм докази дека Каролина Гочева е модна икона Кога станува збор за елегантните пригоди омилена и е ретро нотата и гламурот на ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg