Бикини направени од леплива лента - најризичниот летен тренд за 2021 (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Бикини направени од леплива лента - најризичниот летен тренд за 2021 (фото)

Со овие костими за капење дефинитивно нема да можете да се капете, но дали воопшто би ги облекле?

bikini-napraveni-od-lepliva-lenta-najrizichniot-leten-trend-za-2021-foto-01.jpg

Досега сме виделе многу чудни дизајни на костими за капење, но ништо не е ни приближно како бизарните дизајни од леплива лента на модниот бренд „Black Tape Project“.

Ова дефинитивно се едни од најсмелите модели што сме ги виделе на модните писти.

Костимите за капење беа презентирани на настанот „Miami Swim Week“ и ретко кој би се осмелил да ги облече во реалноста.

Дали би имале храброст да „носите“ вакво нешто?

bikini-napraveni-od-lepliva-lenta-najrizichniot-leten-trend-za-2021-foto-07.jpg

bikini-napraveni-od-lepliva-lenta-najrizichniot-leten-trend-za-2021-foto-06.jpg

bikini-napraveni-od-lepliva-lenta-najrizichniot-leten-trend-za-2021-foto-05.jpg

bikini-napraveni-od-lepliva-lenta-najrizichniot-leten-trend-za-2021-foto-04.jpg

bikini-napraveni-od-lepliva-lenta-najrizichniot-leten-trend-za-2021-foto-03.jpg

bikini-napraveni-od-lepliva-lenta-najrizichniot-leten-trend-za-2021-foto-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Летен моден тренд: Одело со шорцеви За деновите кога сакате да изгледате деловно, и истовремено шик, оделата со крат...
Тренд аларм: Ова лето се носат сандали со дебела штикла Сандалите со дебела штикла се единствените чевли кои ќе ви бидат потребни летово...
Тренд за есен: Шик капути на врзување Капутот е едно од најомилените модни парчиња на сите трендсетерки за студените д...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg