Самоуверените девојки ќе се вљубат: Тренд - миди кожено здолниште (фото)


Самоуверените девојки ќе се вљубат: Тренд - миди кожено здолниште (фото)

Секако, дадете ѝ предност на вештачката кожа. Оваа есен ќе се носат миди здолништа од вештачка кожа, а може да се комбинираат со ремен од истиот материјал. 

Moden-trens-za-esen-midi-kozheno-zdolnishte-01.jpg

Црната боја е апсолутниот фаворит на сезоната, но секако дека не се исклучени и останатите варијанти.

Поминете ја есента со стил во омилената нова модна комбинација која задолжително вклучува кожено миди здолниште, нели?

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

6 модели на здолништа кои ви додаваат килограми Од здолниште од светкав материјал до здолниште со волуменозни додатоци, кои моде...
Зошто луѓето во Шведска најчесто носат црна облека? Шведска е многу често поврзана со црната боја. Оние кои биле во главниот град на...
5 модели на чанти кои ќе се носат оваа есен 2019 Модните додатоци се неопходни за формирање на добар стил, а секоја сезона дизајн...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg