Сите се вљубени во овој џемпер – најдобрата инвестиција за зима 2021 (фото)

Доколку ги следите инфлуенсерите на Инстаграм, сигурно сте забележале како одеднаш сите го носат овој модел на џемпер на социјалните мрежи. Џемперот на црно-бели риги е најдобрата зимска инвестиција.

Site-se-vljubeni-vo-ovoj-dzemper-01.jpg

Овој тренд ни е особено драг бидејќи пругите никогаш не излегуваат од мода, а одлично се комбинира во многу разновидни стилови и за многу различни пригоди.

Дали имате или планирате да си купите џемпер со хоризонтални линии за тековната студена сезона?

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Омиленото „обично“ модно парче на славните дами (кои тие го носат на кул начин) Како обичната црна ролка изгледа кул кога ја носи Роузи Хантингтон Вајтли или па...
Кроп-топот од ZARА so 3D цветови на градите е хит за лето 2022 – само храбрите девојки знаат да го н... Чини 2.290 денари и е само за храбри девојки - како да го носите ZARA кроп-топот...
9 модни тајни на Французинките со кои изгледаат стилски, дури и во зима со куп облека Носат капут со поголем број,  не се откажуваат од белите панталони и во зим...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg