Мојот најубав двор!


Мојот најубав двор!

Убавината на дворот е во правилниот распоред на декоративните садници, и во нивната хармонија. Не секогаш тоа е поврзано со многу финансии.

mojot-najubaov-dvor-01.jpg

Навидум едноставен и обичен, шимширот доколку правилно се засади и групира, може да биде исклучителна декорација во дворот или јавниот простор.

Издржлив е, прилагодлив на нашите временски услови и многу декоративен.

mojot-najubaov-dvor-03.jpg

mojot-najubaov-dvor-02.jpg

Оперативниот тим на Фоја изведува уникатни, едноставни и функционални пејзажни проекти за јавни, деловни и приватни површини. Истите квалитетно ги реализира и по потреба ги одржува.

Можете да се информирате на телефонот 2 772 046, преку Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. или преку Фејсбук фан страната.

Би можело да ве интересира:

Како изгледа дворот на Белата Куќа, во кој има и тајна градина? (фото) Мишел Обама и Меланија Трамп се само дел од првите дами на Америка, кои го обожа...
Практични идеи со стари гуми за пролетно разубавување на дворот и терасата Старите гуми кои повеќе не може да бидат залепени можеби ви делуваат неупотребли...
20 мини градини со кактуси кои може да ги направите сами за дома Нема кој не сака кактуси. Во различни форми, големини, со цветчиња во разни бои,...

Најчитани неделава