Практични идеи со стари гуми за пролетно разубавување на дворот и терасата
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
SEO Specialist 26-10-2020


Практични идеи со стари гуми за пролетно разубавување на дворот и терасата

Старите гуми кои повеќе не може да бидат залепени можеби ви делуваат неупотребливо, но верувајте дека имаат прилично корисна и декоративна намена. Имено, може одлично да ви послужат за пролетно разубавување на дворот или терасата.

Prakticni-idei-so-stari-gumi-za-proletno-razubavuvanje-na-dvorot-01.jpg

Потребни ви се неколку стари гума, боја во кантичка или спреј, земја и цвеќиња по избор.

Понатаму презема вашата фантазија во поглед на обликувањето, а ние ви нудиме неколку идеи за почетна инспирација.

Трансформирајте ги дворот и терасата, време е за пролетно освежување:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како изгледа дворот на Белата Куќа, во кој има и тајна градина? (фото) Мишел Обама и Меланија Трамп се само дел од првите дами на Америка, кои го обожа...
Рај за сите сетила: Одлично уреден двор на Македонка во Канада (фото) Кога има љубов и креативност, тогаш крајниот резултат е рај за сите сетила. Овој...
Цвеќиња со кои ќе ја освежите градината и ќе ја дочекате пролетта Пролетта е едно од најубавите годишни времиња, во чии сончеви денови ретко кој н...

Најчитани неделава