Двор во Македонија уреден за мерак (фото)


Двор во Македонија уреден за мерак (фото)

Во дворот на Зорица секој со задоволство би посакал да го испие утринското кафе. Ѕирнете во нејзиниот мал рај во село Стење, Преспа...

dvor-vo-makedonija-ureden-za-merak-foto-01.jpg

Кога уредувањето на дворот се прави со многу љубов, тогаш одличниот резултат е неизбежен.

Многу цвеќе, совршено обликувани зеленики, детали од дрво и клупи се само дел од работите кои прават овој двор во село Стење да изгледа совршено.

На гости во дворот на Зорица Колевска:

С. С. | Црнобело / Фото извор: Фејсбук Дворчето

Би можело да ве интересира:

Како изгледа дворот на Белата Куќа, во кој има и тајна градина? (фото) Мишел Обама и Меланија Трамп се само дел од првите дами на Америка, кои го обожа...
Рај за сите сетила: Одлично уреден двор на Македонка во Канада (фото) Кога има љубов и креативност, тогаш крајниот резултат е рај за сите сетила. Овој...
Креативноста на Јапонцитe: Градини ремек дела во задниот дел од камионите (фото) Цвеќе, трева, дрвца, па дури и клупи, Јапонците успеаја да прикажат дека градот ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg