Совршено дворче од семејна куќа во Охрид со поглед на Охридското Езеро (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Совршено дворче од семејна куќа во Охрид со поглед на Охридското Езеро (фото)

Совршено позиционирана лежалка со спектакуларен поглед на Охридското Езеро и многу цвеќе... Зарем е потребно нешто повеќе?

sovrsheno-dvorche-od-semejna-kukja-vo-ohrid-so-pogled-na-ohridskoto-ezero-foto-01.jpg

Во Фејсбук групата „Дворчето“ еден член објави прекрасни фотки од својот двор во Охрид.

„Едно скромно, но со многу љубов уредено дворче, со прекрасен поглед на Охрид и Охридско Езеро“, напиша тој во описот на фотографиите.

Совршено позиционираната лежалка со спектакуларен поглед на Охридското Езеро, како и цветни аранжмани и украси го прават овој двор кој наликува на мини рај.

Совршено уреденото дворче:

sovrsheno-dvorche-od-semejna-kukja-vo-ohrid-so-pogled-na-ohridskoto-ezero-foto-02.jpg

sovrsheno-dvorche-od-semejna-kukja-vo-ohrid-so-pogled-na-ohridskoto-ezero-foto-06.jpg

sovrsheno-dvorche-od-semejna-kukja-vo-ohrid-so-pogled-na-ohridskoto-ezero-foto-04.jpg

sovrsheno-dvorche-od-semejna-kukja-vo-ohrid-so-pogled-na-ohridskoto-ezero-foto-05.jpg

sovrsheno-dvorche-od-semejna-kukja-vo-ohrid-so-pogled-na-ohridskoto-ezero-foto-03.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како изгледа дворот на Белата Куќа, во кој има и тајна градина? (фото) Мишел Обама и Меланија Трамп се само дел од првите дами на Америка, кои го обожа...
Винтиџ клупи за во вашата градина (фото) Без разлика дали ќе се одлучите за боја на дрво или бела нијанса или пак нешто п...
Креативноста на Јапонцитe: Градини ремек дела во задниот дел од камионите (фото) Цвеќе, трева, дрвца, па дури и клупи, Јапонците успеаја да прикажат дека градот ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg